پخش آهنگ آهنگ پیشنهادی هفته

دانلود جدیدترین آهنگ فرامرز اصلانی به نام چکه

۱۰ مهر ۱۳۹۶

دانلود آهنگ جدید فرامرز اصلانی با لینک مستقیم و کیفیت 320 و 128

دانلود آهنگ فرامرز اصلانی به نام چکه

Download New Music from Faramarz Aslani called Chekeh

دانلود جدیدترین آهنگ فرامرز اصلانی به نام چکه

متن آهنگ اختصاصی فرامرز اصلانی به نام چکه از بیا فور مدیا

 

حرفی بزن چیزی بگو

دستم بگیر

راهم ببر

دلخستم ام

نازم بخر

دانلود جدیدترین آهنگ فرامرز اصلانی به نام چکه

گفتی به من عاشق نشو

این مزرعه بی حاصل است

گفتم ولی پندم نده این ها هم کار دل

در شب تنهایی من

اشک بوده شمع و شراب

بوی تننت پیچیده ………….

متن آهنگ توسط بیا فور مدیا ساخته شده خواهشا در کامل کردنش مارو یاری کنید

خلاصه ای از زندگی نامه فرامرز اصلانی رو براتون اماده کردیم

تاریخ تولد، محل تولد، هنگام تولد:
در تابستان سال ۱۳۳۱ در خیابان پاستور تهران به دنیا آمد.
فرزندان: فدرا و رکسانا

مشخصات فردی:
موجودیتش آن آدمی است که خودش را با یک گیتار و با آهنگ ها و شعرهای خودش بیان می کند.
صدا و تکنیک خوانندگی او از دیگر خواننده‌های هم‌نسلش متفاوت است و صدایش از بخش درونی حنجره به نرمی ادا می‌شود که در آخر، ممتد و لرزان می‌شود.همچنین گاهی فراز و فرودهایی به صدای خود می‌دهد.اصلانی این کار را به بهترین شکل انجام می‌دهد.
تا حدودی گوشه گیر و از جنجال هنری گریزان است و می گوید: گوشه گیری لازم است، بخاطر این که شما بتوانید کار بکنید. اگر شما قرار باشد که در کار هنری، فکرتان همه اش این باشد که خودتان را نشان بدهید و بخواهید برای خودتان تبلیغ بکنید، یک مقدار زمانتان و توجه تان به طرفی می رود که حقیقتا در هنر یک مقدار زیادی است. چون من فکر می کنم که اگر کاری خوب باشد، کافی است که فقط به گوش برسد و آن گوش ها و زبان ها به گوش ها و زبان های دیگر می رسانند و این نقل می شود.

دوران زندگی:
پدرش وکالت میکرد و چون سرگرم روزگار خود بود، فرامرز بیشتر با مادر و بستگان او روزگار را سپری می‌کرد. مادر، صدایی خوش داشت و با آوایش شوق موسیقی‌ را در تنها فرزندش می آفرید.

فرامرز و پدربزرگش:
هنوز به دبستان نرفته بود که پدر بزرگ مادری اش، او را به دیدن فیلم کاپیتان بلاد که در سینما نور نشان می‌دادند، برد. از آن شب جادوی سینما شد و هیچ چیز بیش از آن شادش نمیکرد که با پدر بزرگ به دیدن فیلم بنشیند. پدر بزرگ مردی قدیمی بود. نقاشی، گچبری، باغبانی، معماری و خطاطی، از جمله هنرهایی بودند که آموخته بود. زبان فرانسه نیز میدانست و پیش از رفتن به دبستان، فرامرز را با حروف لاتین آشنا کرد. گلستان و بوستان برایش می خواند و از مولوی میگفت. چون به کلاس اول دبستان سن لویی وارد شد، خواندن و نوشتنش در رده کلاس سومی‌ها بود.

دیدار با بزرگان شعر و موسیقی‌:
خانه شان،محل رفت و آمد بسیاری از بزرگان شعر و موسیقی‌ بود.فرامرز شبهای زیادی را بیاد دارد که با صدای بنان و ساز یاحقی‌ در باغچه خانشان شور و حالی‌ برپا بود. نیز شاهد شعرخوانی آخرین سروده های شاعرانی چون رهی معیری و معینی بود. مرغ حق نیز بر شاخ درخت آوا سر میداد.

دیدگاه بگذارید